Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Biuro księgowe z Poznania

Biuro księgowe z Poznania

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2016-01-19, 15:41  //  Biuro księgowe z Poznania Odpowiedz z cytatem
Szukamy biura rachunkowego do prowadzenia kpir. Około 200 dokumentów miesięcznie. Będziemy wdzięczni za sugestie wyłącznie o stałych użytkowników forum. Piszcie. Ktoś z Was mieszka w Poznaniu?
Reklamy
Grazynka

Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 68
Post 2016-01-20, 18:59  //  Biuro księgowe z Poznania Odpowiedz z cytatem
Na pewno możesz spotkać się z Moniką z Atoran. 3 lata dla nas pracują - właśnie w zakresie KPiR. W tym czasie dwie kontrole, w czasie których nie wykryto w dokumentach żadnych błędów. Na plus działa to, że funktycznie są specjalistami - stawiasz problem, który nie kończy się Googlowaniem tylko dosyć szybką i precyzyjną odpowiedzią.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2016-01-21, 15:42  //  Biuro księgowe z Poznania Odpowiedz z cytatem
I co mi się podoba. A jakie stawki? Normalnie w mieście koło 200 zł się płaci miesięcznie za 50 dokumentów. Tak samo jest u nich?
Grazynka

Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 68
Post 2016-01-24, 15:55  //  Biuro księgowe z Poznania Odpowiedz z cytatem
Proszę tutaj atoran.pl/cennik/
Masz tam wszystko wypisane, a jeśli czegoś nie widzisz to zadzwon do nich. Zawsze ktoś odbiera, ale nie jakiś stażysta, tylko faktycznie kompetentna osoba.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2016-01-25, 15:39  //  Biuro księgowe z Poznania Odpowiedz z cytatem
Wygląda to w porządku. Dzwoniłem dziś - wszystkiego się dowiem na spotkaniu. To co mi powiedziała przez telefon mi się podoba. Co do tego stażysty - rzeczywiście, już się zdarzyło, że stażysta przyszedł nawet na spotkanie, a ja chciałem porozmawiać o księgowości. Tutaj jestem na środę umówiony z właścicielką. Ale chcę porozmawiać chociaż z trzema biurami i na tej podstawie wybrać.
Grazynka

Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 68
Post 2016-01-26, 20:58  //  Biuro księgowe z Poznania Odpowiedz z cytatem
Dobre podejście. Zadawaj dużo konkretnych pytań odnośnie przebiegu współpracy. Czy informują o aktualnych saldach, zapowiadają że szykuje się wysoki podatek. Ewentualnie wszystko to, co Was interesuje. Wiem, że niektórzy mają dziwne oczekiwania od księgowości.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2016-01-27, 15:39  //  Biuro księgowe z Poznania Odpowiedz z cytatem
Człowiek nie zwraca uwagi na najbardziej istotne kwestie, zobaczcie tutaj - atoran.pl 2 miesiące za pół ceny mają. I to mi się podoba. Babka sama mi o tym powiedziała na spotkaniu - ja tego nie zauważyłem Wink
Grazynka

Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 68
Post 2016-01-28, 18:50  //  Biuro księgowe z Poznania Odpowiedz z cytatem
Poważnie tego nie widziałeś? Część biur rachunkowych coś takiego prowadzi. Masz dwa miesiące za pół ceny.
I za zmianę biura rachunkowego na nich, również mają jakieś promocje. Grosz do grosza a trochę gotówki z tego wyjdzie, ale najważniejsze - chodzi o wartościowe usługi.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2016-01-29, 15:28  //  Biuro księgowe z Poznania Odpowiedz z cytatem
Patrzyłem jedynie dane kontaktowe i cennik. Zresztą... to bez znaczenia i tak skorzystam z tej zniżki. Logiczne, że biuro powinno o tym wspomnieć nawet dla zachęcenia mnie, do skorzystania z oferty Wink
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2016-03-29, 12:48  //  Odpowiedz z cytatem
Ja polecam ogólnopolskie biuro Business-tax Jest to biuro rachunkowe które obsługuje firmy online Dostarcza się dokumenty kurierem lub w formie skanerów. To wrocławskie biuro jest na rynku od 1993r. cieszy się bardzo dużą renomą.
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2016-07-14, 16:37  //  Biuro księgowe z Poznania Odpowiedz z cytatem
Tak na dobrą sprawę przy odrobinie wprawy, księgowością możemy zająć się samodzielnie. Oczywiście potrzebny będzie tutaj dobry program, chociażby do wystawiania faktur.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2022-12-19, 16:44  //  Biuro księgowe z Poznania Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o rozliczenie się z podatku, to ja planuje to zrobić sama. Są w internecie różne ciekawe artykuły na ten temat, jak np. ten https://www.nafirme.pl/pit-36-jedno-z-podstawowych-zeznan-podatkowych/ , ktoŸe wyjaśniają różne zasady rozliczania się z podatku. Warto poczytać.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Biuro księgowe z Poznania
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!