Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Biuro Informacji Gospodarczej

Biuro Informacji Gospodarczej

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 395
Post 2021-11-27, 00:09  //  Biuro Informacji Gospodarczej Odpowiedz z cytatem
Powiedzcie mi czy korzystacie z usług takiej instytucji prowadząc własną firmę? Jeśli tak to jak oceniacie, warto czy nie warto? Powiem czego mniej więcej dotyczy moja sprawa. Mam dwóch klientów z zadłużeniem i z tego co się zdążyłem zorientować to warto wpisać takich do rejestru prowadzonego przez BIG. Czy to trudne zadanie, jak takie biuro w ogóle działa? Będę wdzięczny za porady.
Reklamy
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2021-11-28, 21:07  //  Biuro Informacji Gospodarczej Odpowiedz z cytatem
Prowadzę firmę od kilku lat i jak najbardziej korzystam z usług Biura Informacji Gospodarczej. Sprawdzam zarówno kontrahentów zanim podejmę współpracę, wpisuję dłużników do Rejestru. Z pomocą BIG można naprawdę usprawnić odzyskiwanie długu, więcej możesz dowiedzieć się na https://www.big.pl/baza-wiedzy/jak-moze-ci-pomoc-big-w-odzyskiwaniu-dlugow . W tym jak dokonać wpisu do Rejestru Dłużników. Wpis dłużnika do BIG to najtańszy rodzaj windykacji, dostępny i prosty dla każdego przedsiębiorcy.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Biuro Informacji Gospodarczej
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!