Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Biura w Warszawie pod wynajem

Biura w Warszawie pod wynajem

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2015-11-27, 10:31  //  Biura w Warszawie pod wynajem Odpowiedz z cytatem
Firma w której pracuje potrzebuje wynająć biuro w Warszawie (usługi bankowo-finansowe). Przeglądałem oferty. Trudno jest podjąć decyzję. Które lokalizacje warto brać pod uwagę w pierwszej kolejności?
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2015-11-27, 12:21  //  Biura w Warszawie pod wynajem Odpowiedz z cytatem
Ja również jakiś czas temu szukałem biura i byłem pewien,że nie będę w stanie znaleźc niczego sensownego... Niestety ale ceny w Warszawie są bardzo wysokie oraz jest wiele ofert w sieci. Czasami pojawiały sie wprawdzie sensowniejsze oferty ale znikały bardzo szybko tak więc kiedy dzwoniłem słyszałem jedynie to,że dane biuro zostało już wynajęte...
Jestem zdania,że lepiej jest szukać przez biuro nieruchomości . Właśnie w taki sposób udało mi się wynająć biuro.
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2016-01-05, 13:00  //  Biura w Warszawie pod wynajem Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem nie warto wynajmować. Z doświadczenia wiem, że sprawdzają się działki inwestycyjne i małe biurowce. jak nie potrzebujesz tyle miejsca to ty możesz wynająć. Na śląsku jest na przykład mnóstwo takich miejsc i dzięki temu nie jesteś od nikogo zależny
Stanisław

Dołączył: 29 Gru 2014
Posty: 27
Miasto: Zabrze
Post 2016-01-08, 10:30  //  Biura w Warszawie pod wynajem Odpowiedz z cytatem
No własnie też chciałbym wynająć biuro tylko się zastanawiam jak je urządzić. Niespecjalnie chcę mieć open space, więc pomyślałem, że może fajnie byłoby zrobić ściany szklane, chciałbym, żeby ludzie siedzieli po 2-3 osoby, mam parę działów. Tylko nie wiem czy to nie będzie bardziej elegancki open space, bo dalej wszyscy się widzą. Ale na pewno mają ciszej
Piomarka

Dołączył: 10 Sty 2016
Posty: 1
Post 2016-01-10, 12:52  //  Biura w Warszawie pod wynajem Odpowiedz z cytatem
Poszukaj też na gumtree tam też jest wiele ogłoszeń dotyczących biur do wynajmu na terenie Warszawy i w okolicach.
adamm90

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 53
Post 2017-11-27, 11:56  //  Biura w Warszawie pod wynajem Odpowiedz z cytatem
W Warszawie nie brakuje biur do wynajęcia, ale koszty wynajmu wielu z nich są wysokie, także mniejsze firmy mogą mieć problem ze znalezieniem w miarę dobrego i taniego. W Akademii Najemców powinni pomóc w wyborze najbardziej odpowiedniego biura, czy formalnościach związanych z wynajmem - prowadzą tam szkolenia z tego zakresu.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2021-04-23, 16:32  //  Biura w Warszawie pod wynajem Odpowiedz z cytatem
Koniecznie zobacz w takim razie na ofertę Biuro na Miarę. Oni wynajmują powierzchnie biurowe w całej Polsce, są w stanie zaoferować dokładnie taki lokal jakiego się szuka, jakiego potrzebujesz. Ta agencja nieruchomości tworzona jest przez specjalistów z bardzo dużym doświadczeniem.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Biura w Warszawie pod wynajem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!