Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Biorezonans

Biorezonans

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-06-07, 15:32  //  Biorezonans Odpowiedz z cytatem
Siemka, znacie może biorezonans? Ostatnio czytałam o tym w internecie. Wydaje się to bardzo uniwersalnym sposobem leczenia bo pomaga na wiele schorzeń jak bóle stawów, alergie czy też borelioza. Można o tym poczytać np. na stronce https://www.biorezonans-mokotow.pl/pasozyty/. Jest tam dużo info na ten temat.
Reklamy
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2024-02-25, 22:57  //  Biorezonans Odpowiedz z cytatem
Jako osoba, która nieustannie myśli o utrzymaniu zdrowego stylu życia, uważam, że biorezonans Kraków jest cennym narzędziem do dbania o nasze zdrowie. Dzięki możliwości oceny stanu energetycznego narządów i wykrywania wszelkich zmian w tkankach, jest to bez wątpienia kluczowa część współczesnej medycyny. Warto również zaznaczyć, że urządzenie może wykrywać zaburzenia morfologii krwi, co czyni je wszechstronną metodą diagnostyczną.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 399
Post 2024-04-23, 22:44  //  Biorezonans Odpowiedz z cytatem
A taki biorezonans to jest takie samo badanie jak rezonans stosowany w neurologii czy ortopedii? Nie znam się na takich zagadnieniach a zdarzają się u mnie problemy zdrowotne, kontuzje. I różne badania miałem już wykonywane. Teraz przy bólu kciuka to zastanawiam się czy nie mam dolegliwości opisanej na tej stronie. Zwana jest także kciukiem matki.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Biorezonans
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!