Forum Banzaj.pl » Ziemia - rowery, narciarstwo, wspinaczka i inne » bielizna termoaktywna

bielizna termoaktywna

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
milo00

Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 95
Post 2015-06-18, 22:42  //  bielizna termoaktywna Odpowiedz z cytatem
jakiej marki macie bielizne termo?
cos sprawdzonego
i jak sie do tego ma odziez z dyskontow ?
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2015-09-01, 13:45  //  bielizna termoaktywna Odpowiedz z cytatem
Dobra odzież i bielizna to podstaw. Używam czegoś podobnego na rower. Lepiej odprowadza wilgoć i trudniej jest się przeziębić.
Do tego jakiś kask, który ochroni głowę przed upadkiem. Okulary, aby nic w oko nie wpadło. Można jeździć. Polecam ten artykuł: http://www.lifebox.pl/odziez-rowerowa-jaki-stroj-na-rower/
Deer

Dołączył: 18 Sie 2015
Posty: 66
Post 2015-09-17, 11:48  //  bielizna termoaktywna Odpowiedz z cytatem
milo00 napisał: jakiej marki macie bielizne termo?
cos sprawdzonego
i jak sie do tego ma odziez z dyskontow ?



Przeglądając inne wątki zauważyć można, że wszędzie pojawia się Fjord Nansen oraz Under Armour. Jak kupować taką odzież to na pewno nie w dyskontach, bo to koło termo odzieży pewnie nawet nie lezałoWink tylko w specjalistycznych sklepach. Te dwie wyżej wymienione marki możesz sprawdzić na militaria.pl. Smile
milo00

Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 95
Post 2015-09-24, 00:43  //  bielizna termoaktywna Odpowiedz z cytatem
draco napisał: . Lepiej odprowadza wilgoć i trudniej jest się przeziębić.

to wlasnie glowna zaleta takiej odziezy, ze skora nie jest mokra, nie przegrzewasz sie i nie wyziebiasz

draco napisał: Dobra odzież i bielizna to podstaw. Używam czegoś podobnego na rower.

cos markowego masz ? jaka firma ? tervel, brubeck, UA ?

Deer napisał:
Przeglądając inne wątki zauważyć można, że wszędzie pojawia się Fjord Nansen oraz Under Armour. Jak kupować taką odzież to na pewno nie w dyskontach, bo to koło termo odzieży pewnie nawet nie lezałoWink tylko w specjalistycznych sklepach. Te dwie wyżej wymienione marki możesz sprawdzić na militaria.pl. Smile

cenowo te dwie marki sie bardzo od siebie roznia ? skad ta roznica ?
rose

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 118
Post 2015-09-24, 13:13  //  bielizna termoaktywna Odpowiedz z cytatem
draco napisał: . Lepiej odprowadza wilgoć i trudniej jest się przeziębić.
pot nie utrzymuje sie na skórze ,tylko wchodzi w materiał. stestowane wielokrotnie,choć na zimne wiatry i tak trzeba uwazac

milo00 napisał:
cos markowego masz ? jaka firma ? tervel, brubeck, UA ?
ja teraz kupiłam brubeck. bardzo fajna, cena nie była aż tak w kosmos wystrzelona jak przy ua ,a działa;]


warto sie temu przypatrzeć, aniezeli kupowac w lidlu ,bo oferta cenowa przyciaga. tym bardziej teraz na jesień kiedy słonce swieci ale po nerkach jak wietrzysko zasunie to można się rozchorować
Kimiko

Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 70
Post 2015-09-27, 08:29  //  bielizna termoaktywna Odpowiedz z cytatem
draco napisał: . Lepiej odprowadza wilgoć i trudniej jest się przeziębić.

Mimo wszystko sama koszulka nie wystarczy, żeby się nie przeziębić warto mieć też odpowiedni softshell.
rose napisał: pot nie utrzymuje sie na skórze ,tylko wchodzi w materiał. stestowane wielokrotnie,choć na zimne wiatry i tak trzeba uwazac

Ja myślałam, że pot jest odprowadzany ze skóry na stronę zewnętrzną. I tak każda kolejna warstwa odzieży działa.

rose napisał:
warto sie temu przypatrzeć, aniezeli kupowac w lidlu ,bo oferta cenowa przyciaga. tym bardziej teraz na jesień kiedy słonce swieci ale po nerkach jak wietrzysko zasunie to można się rozchorować

Ubrania z Lidla są jakościowo denne a co gorsze to nie wiele tańsze, mozna oszczędzić 15zł ale kosztem jakości. Ja osobiście używam tervel'a ale mam kilku znajomych chwalących sobie brubecka.
Deer

Dołączył: 18 Sie 2015
Posty: 66
Post 2015-09-28, 20:25  //  bielizna termoaktywna Odpowiedz z cytatem
milo00
[quote="Deer napisał:

Przeglądając inne wątki zauważyć można, że wszędzie pojawia się Fjord Nansen oraz Under Armour. Jak kupować taką odzież to na pewno nie w dyskontach, bo to koło termo odzieży pewnie nawet nie lezałoWink tylko w specjalistycznych sklepach. Te dwie wyżej wymienione marki możesz sprawdzić na militaria.pl. Smile

cenowo te dwie marki sie bardzo od siebie roznia ? skad ta roznica ?[/quote]

FJ to polska firma, UA nie , pewnie z tego wynika róznica,jakościowo obie są super.
rose

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 118
Post 2015-10-20, 14:50  //  bielizna termoaktywna Odpowiedz z cytatem
Kimiko napisał:
Mimo wszystko sama koszulka nie wystarczy, żeby się nie przeziębić warto mieć też odpowiedni softshell.
odpowiedni? to są jakieś rodzaje?
Kimiko napisał:
Ja myślałam, że pot jest odprowadzany ze skóry na stronę zewnętrzną. I tak każda kolejna warstwa odzieży działa.
każda? tzn masz na myśli,że masz bielizne,koszulke krótką,koszule z długim,kurtke ijeszcze czapke i buff;]

Kimiko napisał:
Ubrania z Lidla są jakościowo denne a co gorsze to nie wiele tańsze, mozna oszczędzić 15zł ale kosztem jakości. Ja osobiście używam tervel'a ale mam kilku znajomych chwalących sobie brubecka.
no własnie mało oszczedzisz, problem w tym,że są pod ręką i kuszą. a taki tervel czy brubeck muszi zamówić online
ua to amerykańska , najlepsza, top of top ;]
milo00

Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 95
Post 2015-10-21, 23:35  //  bielizna termoaktywna Odpowiedz z cytatem
rose napisał:
draco napisał: . Lepiej odprowadza wilgoć i trudniej jest się przeziębić.
pot nie utrzymuje sie na skórze ,tylko wchodzi w materiał. stestowane wielokrotnie,choć na zimne wiatry i tak trzeba uwazac

no wlasnie nie wchodzi w material, bawelna chlonie wilgoc, odziez termoaktywna odprowadza ja na zewnatrz skad paruje

Deer napisał:
FJ to polska firma, UA nie , pewnie z tego wynika róznica,jakościowo obie są super.

a jakby to jeszcze porwnac do wloskiego spaio, czy innej polskiej marki ?

rose napisał:
Kimiko napisał:
Mimo wszystko sama koszulka nie wystarczy, żeby się nie przeziębić warto mieć też odpowiedni softshell.
odpowiedni? to są jakieś rodzaje?

chyba chodzilo o to ze dobry, a nie lidlowski
Deer

Dołączył: 18 Sie 2015
Posty: 66
Post 2015-10-22, 22:39  //  bielizna termoaktywna Odpowiedz z cytatem
milo00 napisał:

Deer napisał:
FJ to polska firma, UA nie , pewnie z tego wynika róznica,jakościowo obie są super.

a jakby to jeszcze porwnac do wloskiego spaio, czy innej polskiej marki ?


hmmm...to mnie zabij, ale Ci nie powiem. Nie mam styczności ze spaio, nie mogę na ten temat nic powiedzieć, innych polskich marek raczej też nie doświadczam...ale może ktoś mądry nam na to odpowie.

rose napisał:
Kimiko napisał:
Mimo wszystko sama koszulka nie wystarczy, żeby się nie przeziębić warto mieć też odpowiedni softshell.
odpowiedni? to są jakieś rodzaje?

chyba chodzilo o to ze dobry, a nie lidlowski[/quote]

softshell z lidla do profesjonalnego to jak wyrób czekoladopodobny za 1,20 gr do czekolady Lindta:P ot co:)
Wemb

Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 28
Post 2015-10-23, 06:29  //  bielizna termoaktywna Odpowiedz z cytatem
milo00 napisał: jakiej marki macie bielizne termo?
cos sprawdzonego
i jak sie do tego ma odziez z dyskontow ?


dyskontowe to moim zdaniem góra na spacer po parku

Deer napisał:
milo00 napisał:
Deer napisał:
FJ to polska firma, UA nie , pewnie z tego wynika róznica,jakościowo obie są super.

a jakby to jeszcze porwnac do wloskiego spaio, czy innej polskiej marki ?

hmmm...to mnie zabij, ale Ci nie powiem. Nie mam styczności ze spaio, nie mogę na ten temat nic powiedzieć, innych polskich marek raczej też nie doświadczam...ale może ktoś mądry nam na to odpowie.


Moim zdaniem wszystkie te marki bardzo przyzwoite, ale faworytem chyba jednak UA
Deer

Dołączył: 18 Sie 2015
Posty: 66
Post 2015-10-28, 21:16  //  bielizna termoaktywna Odpowiedz z cytatem
dlaczego dla Ciebie faworytem jest UA?
resor

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 50
Post 2015-10-28, 22:19  //  bielizna termoaktywna Odpowiedz z cytatem
milo00 napisał:
cenowo te dwie marki sie bardzo od siebie roznia ? skad ta roznica ?


Zastosowana technologia Smile
milo00 napisał: jakiej marki macie bielizne termo?
cos sprawdzonego
i jak sie do tego ma odziez z dyskontow ?


Najlepsza marka jaką znam to under Armour. Z marketów nic nie polecam.
Deer

Dołączył: 18 Sie 2015
Posty: 66
Post 2015-10-28, 22:47  //  bielizna termoaktywna Odpowiedz z cytatem
resor napisał:
milo00 napisał:
cenowo te dwie marki sie bardzo od siebie roznia ? skad ta roznica ?


Zastosowana technologia Smile
milo00 napisał: jakiej marki macie bielizne termo?
cos sprawdzonego
i jak sie do tego ma odziez z dyskontow ?


Najlepsza marka jaką znam to under Armour. Z marketów nic nie polecam.


możesz uzasadnić czemu dla Ciebie UA jest najlepsze??Smile))
Wemb

Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 28
Post 2015-10-30, 05:56  //  bielizna termoaktywna Odpowiedz z cytatem
A zna ktoś markę Brubeck? Jakieś opinie?

Deer napisał: dlaczego dla Ciebie faworytem jest UA?

Te rzeczy UA które mam wyglądają jak nowe mimo intensywnego użytkowania (najstarsze mogę mieć z 4-5 lat)

resor napisał:
milo00 napisał:
cenowo te dwie marki sie bardzo od siebie roznia ? skad ta roznica ?


Zastosowana technologia Smile


to na pewno, poza tym Fjord Nansen to zdaje się polska firma, więc wiadomo Smile
rose

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 118
Post 2015-10-30, 15:57  //  bielizna termoaktywna Odpowiedz z cytatem
Deer napisał:
a jakby to jeszcze porwnac do wloskiego spaio, czy innej polskiej marki ?
spaio jest włoskie? hm,, kojarzyło mi sie ,że z UK , co nie zmienia faktu,że opinie ma ok


Deer napisał:
softshell z lidla do profesjonalnego to jak wyrób czekoladopodobny za 1,20 gr do czekolady Lindta:P ot co:)
z tym sie zgodzę, dobry softshell to super sparwa
Wemb napisał: A zna ktoś markę Brubeck? Jakieś opinie?
mam koszulke z długim rekawem , na jesień do +10st biegam w niej i jest mi ok ;]
1
pakito

Dołączył: 14 Sty 2015
Posty: 13
Post 2015-10-31, 19:22  //  bielizna termoaktywna Odpowiedz z cytatem
dla mnie odzież termoaktywna to tylko Blizzard, najbardziej się sprawdza w trudnych warunkach.
resor

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 50
Post 2015-11-05, 21:40  //  bielizna termoaktywna Odpowiedz z cytatem
rose napisał: mam koszulke z długim rekawem , na jesień do +10st biegam w niej i jest mi ok ;]
1


Do tego potrzebujesz jeszcze wiatrówkę Smile
Deer napisał:

możesz uzasadnić czemu dla Ciebie UA jest najlepsze??Smile))

Mogę: pasuje mi wygląd, pasują mi rozmiary, dobrze leży na ciele i dobrze się w niej wygląda. Właściwości termiczne są super, przewiewny materiał, nie czuję potu. Odzież długo zachowuje swoje funkcje, materiał się nie rozciąga, nie pruje, nie blaknie.
Deer

Dołączył: 18 Sie 2015
Posty: 66
Post 2015-11-06, 08:08  //  bielizna termoaktywna Odpowiedz z cytatem
resor napisał:
Deer napisał:

możesz uzasadnić czemu dla Ciebie UA jest najlepsze??Smile))

Mogę: pasuje mi wygląd, pasują mi rozmiary, dobrze leży na ciele i dobrze się w niej wygląda. Właściwości termiczne są super, przewiewny materiał, nie czuję potu. Odzież długo zachowuje swoje funkcje, materiał się nie rozciąga, nie pruje, nie blaknie.


super, taki sam opis mogę zacytować dla FN Smile jak widać, obie firmy najwyższa półka;)
resor

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 50
Post 2015-11-09, 23:03  //  bielizna termoaktywna Odpowiedz z cytatem
Ale dwie zupełnie inne technologie i materiał też się różni.
Forum Banzaj.pl » Ziemia - rowery, narciarstwo, wspinaczka i inne »  bielizna termoaktywna Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!