Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » Bateria do kuchni z wyciąganą wylewką

Bateria do kuchni z wyciąganą wylewką

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2020-03-29, 09:18  //  Bateria do kuchni z wyciąganą wylewką Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich.

Czy jesteście w stanie doradzić dobra baterię do kuchni, koniecznie z wyciąganą wylewką?
Reklamy
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2020-03-30, 10:07  //  Bateria do kuchni z wyciąganą wylewką Odpowiedz z cytatem
draco napisał: Witam wszystkich.

Czy jesteście w stanie doradzić dobra baterię do kuchni, koniecznie z wyciąganą wylewką?


Również taka mamy. Żona na początku nie chciała wyciąganej wylewki, potem ją namówiłem i obecnie przyznaje, że była to bardzo dobra decyzja bo jest to wygodne. Szczególnie przy gotowaniu jak i sprzątaniu.

Zerknij sobie na baterie od Deante:
https://deante.pl/

Dobra polska firma oferująca wysokiej klasy baterie. Nie polecam natomiast kupowania budżetowych marketowych baterii. Już sobie taka kiedyś kupiliśmy i potem mieliśmy z nią same problemy.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-12-15, 12:10  //  Bateria do kuchni z wyciąganą wylewką Odpowiedz z cytatem
Rzuć okiem co mają w sklepie Porcelanico. Widziała, że mają i baterie umywalkowe, i baterie kuchenne. Różnego typu, od różnych producentów. Sama mam taką w kuchni i jest mega funkcjonalna. Także myślę, że u ciebie też się sprawdzi.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 401
Post 2024-01-29, 23:14  //  Bateria do kuchni z wyciąganą wylewką Odpowiedz z cytatem
A to na https://sklep.sotbe.com/ są takie dostępne. Niedawno brat urządzał kuchnie i sporo sklepów odwiedziliśmy a potem okazało się, że większość kupił online właśnie. Większy wybór, lepsze ceny, sprawdzeni producenci, w razie problemów wiele towarów można zwrócić jak coś okaże się nie takie jak na zdjęciu. Ale z tymi bateriami na pewno takiego problemu nie będzie.
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  Bateria do kuchni z wyciąganą wylewką
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!