Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Basen ogrodowy

Basen ogrodowy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 885
Post 2020-05-29, 08:39  //  Basen ogrodowy Odpowiedz z cytatem
Jaki macie basen w ogrodzie? Rozporowy czy stelażowy?

Na jaki najlepiej jest się zdecydować?
Reklamy
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2020-05-29, 09:47  //  Basen ogrodowy Odpowiedz z cytatem
Posiadam oba i powiem Ci że rozporowy nada się pod kątem dzieci które moga powylewac wode , wsuwac sie do wody ( bo jest miękki) w stelażu już trzeba uważać . Ani w jednym ani drugim wygodnie sie nie oprzesz w rozporowym może woda uciekać a stelażu nie wygodnie . Co do rozkladania wszystko zależy od wielkości , i w obu przypadkach to nic strasznego. Osobiście polecam stelaż jeśli ma być rodzinny. I jedno co polecam czy taki czy taki kupując zaopatrzyć sie w mate pod basen , pompke z filtrami oraz pokrywe ( szczególnie jeśli basen jest spory a sa drzewa i kwiaty które pyla)
Polecam kontakt z nimi:
https://www.dobrebaseny.pl/Baseny-rozporowe-okragle-INTEX-c278

Doradza co będzie najlepsze.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 395
Post 2020-12-22, 16:08  //  Basen ogrodowy Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie basen stelażowy. Wykonane z wytrzymałych materiałów to rozwiązania na lata, nie ma problemu z ich rozłożeniem, złożeniem potem, czyszczeniem. Mocne, wytrzymałe, mogą korzystać zarówno dorośli jak i dzieci. Trzeba tylko dobrać odpowiedni rozmiar takiego basenu. Zobacz tutaj czemu basen to taka dobra rozrywka dla dzieci i jak wykorzystać tą atrakcję na wspólną zabawę.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2021-09-19, 22:37  //  Basen ogrodowy Odpowiedz z cytatem
Ja świetne widziałam akurat w ofercie https://www.hurtowniazabawek.pl/baseny-akcesoria-do-plywania/ , więc polecam sobie sprawdzić, bo na pewno uda się znaleźć coś fajnego. Mają też różne akcesoria dla dzieci, typu pływaczki i wiele, wiele innych. Zdecydowanie korzystajcie!
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Basen ogrodowy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!