Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Bardzo szybka pożyczka, najlepiej na firme

Bardzo szybka pożyczka, najlepiej na firme

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-06-17, 06:18  //  Bardzo szybka pożyczka, najlepiej na firme Odpowiedz z cytatem
Ja również jestem zdania,że chwilówka będzie najszybsza ale polecam dobrze zastanowić się nad firmą, w której ją weźmiesz bo oferty mogą być naprawdę różne... Niekoniecznie takie korzystne.
Reklamy
DominikKielce

Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 2
Post 2016-08-30, 09:31  //  Bardzo szybka pożyczka, najlepiej na firme Odpowiedz z cytatem
ja bym polecił sprawdzonagotowka.pl/, szeroką ofertę mają i pomagają ze wszystkimi formalnościami.
Edek192

Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 23
Post 2017-07-16, 18:21  //  Bardzo szybka pożyczka, najlepiej na firme Odpowiedz z cytatem
Bardzo szybko można wziać pożyczkę w firmie ExtraPortfel. Ogólnie nie robią z niczym problemu, jedynie trzeba oddać w ciągu 45 dni, zeby nie było dodatkowych kosztów, ale to jak wszędzie. Jak się bierze, to trzeba oddać. Normalne. Warunki mają naprawdę dobre.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2017-07-27, 13:48  //  Bardzo szybka pożyczka, najlepiej na firme Odpowiedz z cytatem
Jeśli chcesz aby pozyczka była ekspresowa to polecam wybrać się do firmy prywatnej. Nie namawiam tutaj oczywiście do brania drogich chwilówek, ale wiele firm oferuje pierwszą pożyczkę w gratisie. Będzie to w takim przypadku o wiele tańsze niż kredyt w banku.
krych987

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 90
Post 2017-10-13, 09:50  //  Bardzo szybka pożyczka, najlepiej na firme Odpowiedz z cytatem
Jakoś nie mm przekonania do tych szybkich pożyczek. Fajnie się pożycza a jak się policzy ile trzeba oddać to włos się jeży na głowie. A przecież można wziąć pożyczkę w banku. Dostałem 4 koła w raiffeisen bez procentów na 2 lata. I luzik spłacam sobie co miesiąc i śpie spokojnie.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 947
Post 2017-10-23, 06:47  //  Bardzo szybka pożyczka, najlepiej na firme Odpowiedz z cytatem
Moneyman ma dość szybkie pożyczki. Nie są udzielane w 15 minut ( z drugiej strony czy jest jakaś firma, która udziela tak szybko pożyczek, bo wydaje mi się, ze nie jest to możliwe i jest to jedynie reklama).

Sprawdzają bik, ale kazda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie tak wiec jestem zdania,że warto jest złożyc do nich podanie i zorientowac się czy można liczyć na pożyczkę czy nie.
Koszta pożyczek nie są u nich takie wysokie.
Prevc

Dołączył: 25 Lut 2014
Posty: 14
Post 2017-11-24, 02:03  //  Bardzo szybka pożyczka, najlepiej na firme Odpowiedz z cytatem
a pożyczam często, bo niekiedy nie było mnie np. stać na wakacje z synem, zakup mebli
czy wyposażenia do szkoły niestety;/ jest cieżko, to zeby syn mógł coś mieć i ja zreszta tez, to nie mam wyboru. niby tak, myślę ze ok pomysł, lepszy niż jak moja kuzynka dla dziecka 8 letniego, chłopca wzięła kredyt zeby kupić quada na urodziny...;/ masakra to była, ona zreszta wiele rzeczy na kredyt z
bierze za pieniądze z pożyczek, później spłaca, no ale quada dla 8- letniego chłopaka...masakra. Na wsi mieszkają wiec ten młody jeździ tam po tych drogach, nawet mysleę nie chcę o tym...wiec zdalny samochodzik jak najbardziej;)
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 885
Post 2018-04-06, 06:04  //  Bardzo szybka pożyczka, najlepiej na firme Odpowiedz z cytatem
Kilka firm prywatnych, które udzielają takich szybkich pozyczek na firmę

aasa dla biznesu
fincol
oraz iwoca ( która to firma z tych wszystkich ma chyba najkorzystniejsze oprocentowanie)
DanielMackowiak

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 72
Post 2018-09-10, 18:36  //  Bardzo szybka pożyczka, najlepiej na firme Odpowiedz z cytatem
Polecam Wam zapoznać się z porównaniem Takie zestawienie pożyczkodawców typu wonga, provident itp. pomoże Wam w wyborze miejsca gdzie jest najniższa rata.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 366
Post 2018-11-14, 10:58  //  Bardzo szybka pożyczka, najlepiej na firme Odpowiedz z cytatem
Czasami warto jest również skorzystać z promocji oferowanych przez firmy pożyczkowe. Aktualnie konkurencja na rynku firm pożyczkowych jest bardzo duża tak wiec wiele firm decyduje się na udzielenie darmowych pozyczek tylko po to aby dana firma zdecydowała sie na skorzystanie z ich oferty


Taka pożyczka to korzyść dla obu stron

Dla firmy bo zwiekszona jest jej rozpoznawalność
Dla klienta bo dzięki temu pożyczy pieniądze za darmo ( jest to o wiele bardziej opłacalna opcja niz kredyt w banku)
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 395
Post 2019-01-24, 23:31  //  Bardzo szybka pożyczka, najlepiej na firme Odpowiedz z cytatem
Jak się orientowałem w chwilówkach to opinie o Kredyt OK mnie przekonały i po wizycie w oddziale u nich właśnie wziąłem. fachowe podejście, umowa jasna że nie miałem problemu zrozumieć na co się piszę. Krótkie formalności, myślę, że większość dostaje pozytywne decyzje jeśli ma jakiekolwiek dochody.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2019-02-06, 00:41  //  Bardzo szybka pożyczka, najlepiej na firme Odpowiedz z cytatem
Jeżeli miałbyś problem z dostaniem pożyczki to możesz zerknac na SPAM . Znajdziesz tam oferty, które umożliwią Ci wziecie pożyczki jeżeli bank Ci odmówł. Czasami ciężko jest dostac pożyczkę, gdyż banki bardzo wiele rzeczy werifikują, dlatego jakbyś miał problem to możesz zerknac tam Wink.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2019-04-01, 04:56  //  Bardzo szybka pożyczka, najlepiej na firme Odpowiedz z cytatem
Chwilówka to nie jest złe rozwiązanie, można trafić na dobre oferty nawet z możliwością przedłużenia terminu spłaty. tutaj o tym czytałam, trafiłam na stronę jak szukałam odpowiedniego rozwiązania dla siebie. Takie strony to jak się okazuje wiarygodne źródło wiedzy.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2019-04-24, 09:46  //  Bardzo szybka pożyczka, najlepiej na firme Odpowiedz z cytatem
SPAM
Jest to portal, który pośredniczy pomiędzy osobami decydującymi się udzielić pożyczkę a osobami, które chcą pożyczyć pieniądze. Oprocentowanie pożyczek na portalu nie jest dużo wyższe niż w banku, a o wiele łatwiej otrzymać tam finansowanie ( nie ma wymagań co do stażu prowadzenia firmy).

Jest to również dobra opcja dla osób szukających lepszego i bardziej opłacalnego sposobu inwestowania pieniędzy niż lokaty czy konta oszczędnościowe. Portal daje możliwosć wielu zabezpieczeń.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2019-08-05, 12:50  //  Bardzo szybka pożyczka, najlepiej na firme Odpowiedz z cytatem
Chwilówkę mogą wziąć nawet osoby zadłużone. Nie są sprawdzane bazy BIK czy KRD.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2019-09-26, 06:08  //  Bardzo szybka pożyczka, najlepiej na firme Odpowiedz z cytatem
Bo jest najszybsza. Zwykle kasa jest w 15 minut na koncie. Poza tym plusem jest to ,że dokumentacja nie jest taka skomplikowana jak w banku. Załatwianie kredytu w banku trwa nawet kilka dni. W przypadku chwilówek jest to nieporównywalnie krótszy okres.

Obecnie dobre oferty dla firm mają pożyczki społecznościowe. Więcej informacji na tej stronie:
http://businesspl.com/index.php/finanse/18719-pozyczki-pozabankowe-dostepne-rowniez-dla-klientow-biznesowych
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2019-10-04, 11:27  //  Bardzo szybka pożyczka, najlepiej na firme Odpowiedz z cytatem
Ja ze swojej strony z czystym serdem mogę polecić https://sprintcash.pl/. Wszystko jasne, bez żadnych problemów i ukrytych kruczków
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2019-10-31, 09:59  //  Bardzo szybka pożyczka, najlepiej na firme Odpowiedz z cytatem
Pożyczki są teraz bardzo łatwo dostępne. Nawet jak ma się zajęcie komornicze to to nie odbiera szans na otrzymanie chwilówki. Na http://poradnikowy.net/jak-dostac-pozyczke-z-zajeciem-komorniczym/ można o tym przeczytać.
Algo

Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 127
Post 2019-12-01, 12:19  //  Bardzo szybka pożyczka, najlepiej na firme Odpowiedz z cytatem
Według mnie pożyczka czy tam chwilówka to nie do końca dobre wyjście. Jeżeli prowadzisz firmę to bez problemu powinieneś dostać kredyt, co jest dużo bardziej bezpiecznym wyjściem. Zerknij na ofertę Nest Banku mają dobre warunki. Sam chodzę do ich oddziału w Poznaniu https://nestbank.pl/placowki/poznan i jestem zadowolony. Pozdrawiam!
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2020-05-09, 14:44  //  Bardzo szybka pożyczka, najlepiej na firme Odpowiedz z cytatem
Pożyczek jest wiele form i generalnie dobrze jest przeanalizować różne warianty. Są pożyczki takie jak długoterminowe, krótkoterminowe i wiele więcej. Można o tym poczytać np. na https://monebay.pl/. Są tam informacje o różnych wariantach pożyczkowych.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Bardzo szybka pożyczka, najlepiej na firme Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!