Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » Balustrada - schody wewnętrzne

Balustrada - schody wewnętrzne

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 528
Post 2017-10-14, 09:40  //  Balustrada - schody wewnętrzne Odpowiedz z cytatem
Zastanawiamy się nad kilkoma opcjami: balustrada drewniana, ze stali nierdzewnej lub kuta. Schody w reprezentacyjnym miejscu, więc wygląd również ma znaczenie.
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 942
Post 2017-10-16, 10:07  //  Balustrada - schody wewnętrzne Odpowiedz z cytatem
Zależy co Wam się najbardziej podoba. Balustrady drewniane na schody zewnętrzne to jednak moim zdaniem kiepskie rozwiązanie. O ile dobrze sprawdzają się w środku, to jednak na zewnątrz proponowałbym zainwestować w balustradę kutą:

Jest o wiele bardziej wytrzymałą ( i wygląda moim zdaniem lepiej)
DanielMackowiak

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 72
Post 2018-05-24, 10:01  //  Balustrada - schody wewnętrzne Odpowiedz z cytatem
Ostatnio wybór jest tak ogromny, że może być trudno się zdecydować!! Jakie schody Wy macie w domu? Jeśli o mnie chodzi to moim faworytem są zdecydowanie bardziej podobają się schody marmurowe oraz granitowe i to miedzy nimi zamierzam wybierać. Wyglądają dużo bardziej elegancko niż schody drewniane, poza tym są łatwiejsze do utrzymania w czystości. Bardzo ładne realizacje można zobaczyć na przykład na stronie producenta www.jppilch.pl Dajcie znać, co o o nich sądzicie i czy zdecydowalibyście się na tego rodzaju realizacje w swoich domach.
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2021-03-02, 08:04  //  Balustrada - schody wewnętrzne Odpowiedz z cytatem
U mnie w domu z uwagi na kilka psów jednak najlepszą opcją są płytki na schody. Jeżeli chodzi o wybór materiału, wiele ciekawych inspiracji znajdziemy na https://oceanstone.pl/plytki-na-schody/ i jestem pewny, że dla każdego będzie to bardzo ciekawa lektura:)
lucky25

Dołączył: 09 Cze 2013
Posty: 129
Post 2021-03-27, 21:36  //  Balustrada - schody wewnętrzne Odpowiedz z cytatem
Przy zwierzętach dobrze wybrać solidniejsze płytki. W sieci można znaleźć dosyć łatwo. Są również na https://home100.pl/plytki-do-garazu Jeśli parkiet, to trzeba go dobrze zabezpieczyć lakierem.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2021-04-11, 09:38  //  Balustrada - schody wewnętrzne Odpowiedz z cytatem
Jakie schody wybrać?

___
ekskluzywne meble ogrodowe
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2021-07-23, 06:31  //  Balustrada - schody wewnętrzne Odpowiedz z cytatem
Ciekawych rozwiązań tego typu na naszym rynku na pewno dziś nie brakuje. Mnie osobiście jednak bardzo podobają się schody dywanowe . Cechuje je elegancja, najwyższa jakość wykonania, a co więcej każdemu pomieszczeniu nadadzą niepowtarzalnych charakter:).
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  Balustrada - schody wewnętrzne
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!