Forum Banzaj.pl » Hydepark » badanie - nieśmiałość. Będę bardzo wdzięczna za pomoc

badanie - nieśmiałość. Będę bardzo wdzięczna za pomoc

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
feristie

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 2
Post 2009-04-15, 12:28  //  badanie - nieśmiałość. Będę bardzo wdzięczna za pomoc Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich Panów.
Zwracam się do Was z wielką prośbą... Otóż studiuję psychologię i piszę pracę magisterską na temat nieśmiałości (dokładnie o jej związku z samooceną). Niestety wciąż brakuje mi mężczyzn do badania a czas goni...
Także byłabym Wam bardzo wdzięczna za wypełnienie trzech krótkich teścików, które nie zajmą Wam więcej czasu niż 10 minut.
Testy są anonimowe, nikt nie będzie miał w nie wglądu a ja jedynie wylicze średnie.
Zainteresowanych powiadomię o rezultatach całego badania.

Osoby chcące pomóc i przy okazji przyczynić się do rozwoju wiedzy na ten wciąż za mało poruszany temat proszę o kontakt na maila:
a-n-i-a-1@o2.pl

Będę niezmiernie wdzięczna....
Reklamy
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2009-04-16, 10:27  //  badanie - nieśmiałość. Będę bardzo wdzięczna za pomoc Odpowiedz z cytatem
jesli chcesz zeby ktokolwiek cos zrobil musisz przygotowac przyjazna wersje i wrzucic tutaj, nikt nie ma czasu nagle pisac do ciebie maili, potem cos pisac w nich, odsylac Ci itd, dzis faceci gonia za czasem i wszystkim go brakuje badzmy realistami
feristie

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 2
Post 2009-04-20, 13:57  //  badanie - nieśmiałość. Będę bardzo wdzięczna za pomoc Odpowiedz z cytatem
http://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwestionariusz/3191/ Chętnych proszę o pomoc
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  badanie - nieśmiałość. Będę bardzo wdzięczna za pomoc
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!