Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Badanie holterem EKG

Badanie holterem EKG

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2015-02-17, 16:03  //  Badanie holterem EKG Odpowiedz z cytatem
Czeka mnie wkrótce badanie holterem EKG. Czy ktoś może tutaj miał już takie badanie? Z tego co wiem, to będę musiał nosić przez 24h jakieś urządzenie które będzie monitorowało pracę serca. Czy ktoś tutaj miał już to może? Czy to jest uciążliwe?
Reklamy
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2015-02-17, 17:05  //  Badanie holterem EKG Odpowiedz z cytatem
Badanie holterem EKG nie jest uciazliwe. Dostaniesz male urzadzenie do tego przypna ci kilka elektrod na kabelkach i tyle. Nie krepuje to ruchow.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2015-02-18, 13:50  //  Badanie holterem EKG Odpowiedz z cytatem
Ale tutaj niczego nie trzeba się obawiać. Sam miałem w ubiegłym roku takie badanie - nic strasznego. Po prostu chodzi się przez 24h z takim jak tutaj urządzeniem zaczepionym na szyi. Możesz normalnie funkcjonować - jedynie trzeba uważać, aby nie odkleiły się czujniki. I tyle w tym temacie.

holter.png
 Opis:  
 Rozmiar:  434.32 KB
 Odsłon:  3 raz(y)

holter.png

korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2015-06-22, 11:12  //  Badanie holterem EKG Odpowiedz z cytatem
To nie pisz na forum, tylko jak najszybiej udaj sie do lekarza po pomoc. Nie ma co czekać. Współczesna medycyna pozwala postawić diagnozę w bardzo wczesnym stadium choroby, dlategio czym prędzej uciekaj na terapie:)
andrjulubon

Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 7
Post 2015-07-02, 09:25  //  Badanie holterem EKG Odpowiedz z cytatem
W 100% zgodzę się z przedmówcą - po pierwsze lekarz i diagnoza a po drugie jeśli będzie taka potrzeba dobry aparat do pomiarów ja słyszałem dobre opinie o tym:

orange.png
 Opis:  
 Rozmiar:  442.6 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

orange.png

korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2015-07-09, 08:09  //  Badanie holterem EKG Odpowiedz z cytatem
Nie znam takiego aparatu, a jestem sprzedaje profesjonalny sprzęt medyczny. Ktoś może mi coś na ten temat powiedzieć.
buba23

Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 10
Post 2015-12-10, 17:30  //  Badanie holterem EKG Odpowiedz z cytatem
Mój mąż miał takie badanie, ale okazało się, że z jego serduchem wszystko jest ok, teraz sami posiadamy holter ekg /, tata jest lekarzem i podpowiedział mi, że u niego w szpitalu mają wagę lekarską firmy Seca i że również posiadają w swojej ofercie holtery ekg. Polecił mi tę firmę bo ta waga jest obecna w szpitalu od kilku dobrych lat i ani razu nie była serwisowana.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Badanie holterem EKG
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!