Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Audi a4, 2.5 tdi

Audi a4, 2.5 tdi

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
patuunia100

Dołączył: 08 Mar 2013
Posty: 2
Post 2013-03-08, 21:11  //  Audi a4, 2.5 tdi Odpowiedz z cytatem
Witam.
Od razu zaznacza, że jestem kobietą i średnio znam sie na samochodach. Dlatego też prosiłabym o pomoc Was- doświadczonych kierowców.
Chodzi o to, że mam audi a4, 2.5 tdi, 1998 rok.
Od pewnego moment zapalić go, rano (gdy jest zimny) lub jak postoi chwile (np godzine, 2,... itd ) jest jakąs wielką porażką. Muszę dokonać wielu prób zapalenia go, aż wkońcu "załapie". Właśnie wrócilam od mechanika, który podpiął mi komputer i on wykazał, że nie ma żadnych uszczerbków. Mechanik zasugerował, że mogą to być świece. Dodam także, że jak jest ciepły to pali od "kopa", gorzej jak się ochlodzi silnik. Proszę Was doradzcie mi cos, nie mowcie tylko ze silnik jest do remontu... Sad Bo wydaje mo sie, że gdyby to bylo cos powaznego to komputer by to wykazał... Nie wiem już co myślec...
Reklamy
akerowy

Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 44
Post 2013-03-13, 22:17  //  Audi a4, 2.5 tdi Odpowiedz z cytatem
Diesel ma to do siebie, że tam są świece żarowe i faktycznie to może być przyczyna. Kiedy ostatnio były wymieniane?
patuunia100

Dołączył: 08 Mar 2013
Posty: 2
Post 2013-03-14, 23:11  //  Audi a4, 2.5 tdi Odpowiedz z cytatem
Jako tako wymieniane nie wiem kiedy byłu, ale zostały już sprawdzone i wszystkie 6 jest dobre.... Najgorsze jest to, że teraz nie wiadomo gdzie tkwi problem Sad
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Audi a4, 2.5 tdi
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!