Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Atrakcje na imprezie integracyjnej w Łodzi

Atrakcje na imprezie integracyjnej w Łodzi

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2018-12-27, 06:57  //  Atrakcje na imprezie integracyjnej w Łodzi Odpowiedz z cytatem
Ktoś tutaj jest z Łodzi i planował ostatnio imprezę integracyjną? Doradzicie jakie atrakcje można wprowadzić?
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2018-12-27, 09:07  //  Atrakcje na imprezie integracyjnej w Łodzi Odpowiedz z cytatem
Podejrzewam, że chcesz zorganizować w najbliższym czasie? Jesli tak to odpadają tutaj imprezy pod gołym niebem. Proponowałbym jednak

Saunowanie - kąpiele saunowe dobroczynnie wpływają na organizm. To swoisty rytuał, podczas którego można prawdziwie wypocząć. Saunowanie pomaga zredukować nagromadzony stres i zmęczenie, dzięki czemu jest doskonałym pomysłem na wspólny relaks po całym dniu pracy czy też szkoleniach.

Ewentualnie laserowy paintball http://alfalaser.pl/imprezy-integracyjne-dla-firm-lodz/ - który ma wspólną z paintballem jedynie nazwę oraz jest o wiele mniej brudzący.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 399
Post 2019-03-30, 00:34  //  Atrakcje na imprezie integracyjnej w Łodzi Odpowiedz z cytatem
A co powiecie na fotobudkę? w Łodzi na pewno sporo osób ma takie na wynajem. U nas na jednej z firmowych imprez wzięliśmy właśnie. Super bylo serio, każdy z każdym sobie zdjęcia robił, jedne poważne inne mniej. I to sporo mniej. Z polecenia mieliśmy fotobudkę Mini od https://smove.pl/. Producent z górnej półki. Ale tu mam na myśli jakość, nie ceny bo za wszystkie fotobudki płaci się tak naprawdę tyle samo. A niektóre robią lepsze zdjęcia a inne gorsze właśnie dlatego warto się przed wynajmem w temacie zorientować. Dla mnie smove godne polecenia, w tych fotobudkach są same oryginalne części a i mają zdalny serwis jako producent. W nocy o północy można dzwonić jak z budką coś się dzieje.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Atrakcje na imprezie integracyjnej w Łodzi
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!