Forum Banzaj.pl » Sztuki walki » Artur Szpilka vs Krzysztof Zimnoch

Artur Szpilka vs Krzysztof Zimnoch

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Bartos

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 551
Post 2013-01-10, 12:49  //  Artur Szpilka vs Krzysztof Zimnoch Odpowiedz z cytatem
Widzielsicie zadyme na pierwszej konferencji Smile Na kogo stawiacie w tej walce ? Ja jestem za Zimnochem ... bardzo bym chcial zeby ktos obil tego Szpile, bo za bardzo kozaczy a tak na prawde jeszcze nic nie osiągnął.
Reklamy
Waldi2

Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 72
Post 2013-01-18, 11:43  //  Artur Szpilka vs Krzysztof Zimnoch Odpowiedz z cytatem
Tez mi sie nie podoba zachowanie Szpili, ale wydaje mi sie ze pokona Zimnocha w ciagu 4 rund i nie bedzie mial z tym problemu.
Gajowy

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 582
Post 2013-01-28, 11:54  //  Artur Szpilka vs Krzysztof Zimnoch Odpowiedz z cytatem
Czytaliscie, ze Zimnoch jeszcze nie podpisal kontraktu na walke i cos kombinuje
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2013-02-05, 10:40  //  Artur Szpilka vs Krzysztof Zimnoch Odpowiedz z cytatem
Nie bedzie walki Sad Szpila wlasnie napisal, ze jego sztab szkoleniowy sie nie zgadza i przelozyli na inny termin Sad
Cionek

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 90
Post 2013-02-06, 10:55  //  Artur Szpilka vs Krzysztof Zimnoch Odpowiedz z cytatem
Po dechach w walce z Molo bylo pewne, ze Wasilewski nie zgodzi sie na Zimnocha. Ciekawe, czy w kwietniu dojdzie do tej walki ?
Bartos

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 551
Post 2013-02-12, 13:41  //  Artur Szpilka vs Krzysztof Zimnoch Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie zobaczyli ze Arturek nie jest wcale taki dobry jak wszystkim sie wydawalo.
Sportowiec

Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 26
Post 2013-02-19, 14:31  //  Artur Szpilka vs Krzysztof Zimnoch Odpowiedz z cytatem
Cionek napisał: Po dechach w walce z Molo bylo pewne, ze Wasilewski nie zgodzi sie na Zimnocha. Ciekawe, czy w kwietniu dojdzie do tej walki ?


Wasilewski powiedzial, ze na razie nie ma tematu walki Szpila - Zimnoch, wiec mozliwe ze nie zobaczymy tej walki.
Bender

Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 65
Post 2013-02-25, 08:34  //  Artur Szpilka vs Krzysztof Zimnoch Odpowiedz z cytatem
Sportowiec napisał:
Cionek napisał: Po dechach w walce z Molo bylo pewne, ze Wasilewski nie zgodzi sie na Zimnocha. Ciekawe, czy w kwietniu dojdzie do tej walki ?


Wasilewski powiedzial, ze na razie nie ma tematu walki Szpila - Zimnoch, wiec mozliwe ze nie zobaczymy tej walki.


Ja nie wierze ze do tej walki nie dojdzie ... za duza kasa lezy na stole. Na nastepnej gali Polsatu głowna walka bedzie wlasnie Szpila - Zimnoch.
Forum Banzaj.pl » Sztuki walki »  Artur Szpilka vs Krzysztof Zimnoch
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!