Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » apteki internetowe

apteki internetowe

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2017-01-17, 08:24  //  apteki internetowe Odpowiedz z cytatem
Czy korzystacie z aptek internetowych czy wolicie apteki stacjonarne? Ja uważam że tz krępujące zakupy lepiej się robi przez internet. Przykładowo suplement na polepszenie erekcji, poprawiający jakość stosunku, wydłużający jego czas,wolę nabywać internetowo. Mam zapewnioną anonimowość. Zgadzacie się ze mną?
Reklamy
bozka666

Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 84
Post 2017-02-16, 19:29  //  apteki internetowe Odpowiedz z cytatem
Trochę masz rację ale trzeba uważać żeby kupić z zaufanej apteki. Dobra jest ziko czy doz ale trzeba uważać żeby nie trafić przypadkiem na jakąś podejrzaną stronę i nie zamówić sobie jakichś cudownych środków. Ja kupuję suplementy na potencję i nie uważam że jest to jakiś wstyd także chodzę do aptek stacjonarnych raczej.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2017-09-15, 09:26  //  apteki internetowe Odpowiedz z cytatem
Pewnie,że zamawiam w aptekach internetowych. Co jakiś czas robię sobie wieksze zamówienie suplementów i jest o wiele taniej Szczególnie,ze w takich sytuacjach nie trzeba płacić za wysyłkę.

Najlepiej jest porównać sobie ceny w kilku aptekach. Polecam szczególnie nową farmację Zniżki maja tam porządne.
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2018-06-21, 09:13  //  apteki internetowe Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie polecam apteki internetowe - wybór masz większy, ceny lepsze np: https://www.aptekagemini.pl/durex-play-zel-intymny-intense-orgasmic-stymulujacy-10ml.html teraz za 40zł - czasem jak wspomniał fleszyn nie płacisz za przesyłkę od danej kwoty. No i dyskrecję masz zachowaną, opakowania są szczelnie, nic nie widać Smile - nawet jak sąsiad odbierze nie będzie wiedział co jest w środku:)
Jonaldo

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 35
Post 2018-10-02, 21:23  //  apteki internetowe Odpowiedz z cytatem
Obecnie sporo osob korzysta z aptek internetowych, jest to duzo wygodniejsze. Problematyczne lub wrecz niemozliwe jest kupno lekow na recepte przez net, jednej strony to ok, z drugiej w innych krajach EU ten problem rozwiazano. Ja ze swojej strony polecam apteki www.e-melissa.pl, www.aptekaolmed.pl i www.aptekgemini.pl - ceny zblizone, ale kazda z tych apteka ma rozna game produtkow.
Algo

Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 127
Post 2018-12-14, 17:34  //  apteki internetowe Odpowiedz z cytatem
Ja od zawsze kupuję w aptece Gemini. Mają bardzo dobre ceny i praktycznie wszystko dostępne zawsze, kiedy tego potrzebuję. Ostatnio kupowałem chociażby rutinoscorbin - https://www.aptekagemini.pl/rutinoscorbin-25mg-100mg-90-tabletek.html i inne najpotrzebniejsze leki. Paczka jest u mnie na nastepny dzień z wszystkimi potrzebnymi lekami - wygoda i komfort Wink
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2022-03-15, 14:06  //  apteki internetowe Odpowiedz z cytatem
apteki stacjonarne też mają bardzo dobre ceny na leki, wiem, że DOZ ma promocję dla seniorów i mogą oni kupić leki o 20% taniej jeśli je kupią w odpowiednich godzinach
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  apteki internetowe
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!