Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Apteki internetowe i leki na receptę

Apteki internetowe i leki na receptę

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tomekmoskwicz

Post 2017-11-15, 13:59  //  Apteki internetowe i leki na receptę Odpowiedz z cytatem
Orientujecie się czy jest możliwośc kupna leków na receptę w aptekach internetowych? Czy raczej nie wchodzi to w grę?
Reklamy
error

Post 2017-11-15, 14:54  //  Apteki internetowe i leki na receptę Odpowiedz z cytatem
A czemu nie? Apteka internetowa to to samo co apteka tradycyjna. Tyle,że realizuje zamówienia na odległość. Jak najbardizej możesz kupować tam leki na receptę Składasz zamówienie, wpisujesz dane z recepty.A potem odbierasz sobie w wybranym punkcie to co sobie zamówiłeś.
Nie ma w tym duzej filozofii.
kazimierz32

Post 2018-10-14, 16:29  //  Apteki internetowe i leki na receptę Odpowiedz z cytatem
Jakiś czas temu kupowałem tutaj monitor oddechu dla mojego dziecka: https://www.aptekagemini.pl/babysense-7-monitor-oddechu-1szt.html i generalnie całą aptekę mogę polecić. Dużo bardziej korzystne ceny niż w osiedlowych aptekach, do tego paczka przychodzi praktycznie na następny dzień Wink
Asterix

Post 2018-10-19, 09:23  //  Apteki internetowe i leki na receptę Odpowiedz z cytatem
Zajrzyj na doz.pl. Możesz kupić leki na receptę. Choć odbiór jest w ich aptece za okazaniem recepty. Na szczęście aptek stacjonarnych mają dużo.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Apteki internetowe i leki na receptę
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dumbo w pierwszym pełnym zwiastunie

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech