Forum Banzaj.pl » Telefony komórkowe, PDA, iPod, Mp3, Mp4 » Aplikacje na smartfony

Aplikacje na smartfony

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
bolson

Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 9
Post 2012-08-16, 09:24  //  Aplikacje na smartfony Odpowiedz z cytatem
brakuje chyba takiego tematu… zapraszam więc do polecania i prezentowania najfajniejszych znalezisk jeśli chodzi o apki na telefony. oczywiście najlepiej na najpopularniejsze systemy – android, ios, windows, symbian Wink pozdro!
Reklamy
Wiktoor

Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 8
Post 2012-08-17, 13:51  //  Aplikacje na smartfony Odpowiedz z cytatem
Polecam bardzo endomondo. Śświetne ułatwienie dla początkujących sportowców. W sumie to jest całe mnóstwo takich aplikacji, ale jak ktoś się zastanawia to ta jest najlepsza IMO.
Bongobill

Dołączył: 22 Sie 2012
Posty: 10
Post 2012-08-22, 20:03  //  Aplikacje na smartfony Odpowiedz z cytatem
Polecę ogarnik.mobi - aplikacja na androida (testuję sobie na nowiutkim samsungu galaxy III - wiem, że się chwalę). Fajna, ale dla biznesu - prywatnym osobom nie polecam, bo one nie muszą pamiętać o terminach płacenia podatków.
Wink)
Majki

Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 15
Post 2012-08-25, 12:24  //  Aplikacje na smartfony Odpowiedz z cytatem
Na androida:
Edomondo również polecam ale miewa jakieś kłopoty z satelitami i nie pokazuje nawet w miarę dokładnie trasy biegu.
Ja ze swojej strony polecam WhatsApp - fajna aplikacja komunikator, darmowa przez rok potem dolar za kolejny rok. Można wysyłać muzykę, zdjęcia, pliki drugiej osobie albo nawet grupie osób.
Box - do przechowywania plików w chmurze.
Amuse - jak ktoś lubi czytać, 9gag, kwejka i różne takie, rage komiksy to polecam.
Zedge - do ściągania dzwonków, tapet i nawet gier na telefon.
Solid explorer - bardzo fajny eksplorator plików na naszym smartfonie.
Google translate - niesamowity tłumacz, przydaje się w obcych krajach, włączamy opcję tłumaczenia przez mikrofon, mówimy albo słuchamy naszego rozmówcy a program praktycznie bezbłędnie tłumaczy (oczywiście potrzeby jest pakiety internetowy lub wi-fi)
Catch notes - ciekawy notatnik z możliwością tagowania i zabezpieczeniem hasłem.
darooo

Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 308
Post 2012-08-27, 08:47  //  Aplikacje na smartfony Odpowiedz z cytatem
Tez zaczynam sie bawic Edomondo i narazie apka jest rewelacyjna
rartytas

Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 7
Post 2012-08-27, 09:36  //  Aplikacje na smartfony Odpowiedz z cytatem
a ja podrzucę link do nietypowej apki... samochód ssangyonga w 3d. kumpel, którego to jara mi pokazał i rzeczywiście byłem w szoku. play.google.com/store/apps/details?id=com.mobberry.ssangyong.actyonsports&hl=pl
na iphona chyba jeszcze jest Smile
DlaczegoNie

Dołączył: 03 Sie 2012
Posty: 30
Post 2012-09-01, 09:45  //  Aplikacje na smartfony Odpowiedz z cytatem
SkyMaps - też fajny bajer
wyjadacz

Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 69
Post 2012-09-09, 18:47  //  Aplikacje na smartfony Odpowiedz z cytatem
Listonic- fajna apka do robienia listy zakupów, automatyzuje ten proces i podaje aktualne promocje w popularnych marketach (real, carrefour, alma). Polecam
truson

Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 12
Post 2012-11-11, 19:21  //  Aplikacje na smartfony Odpowiedz z cytatem
Fajną aplikacje na smartfony ma w swojej ofercie upc. Nazywa się to upc phone i daje możliwość dzwonienia z wykorzystaniem tel. stacjonarnego i tej taryfy. Przeczytałem techniczne szczegóły i nie wygląda to jakoś bardzo skomplikowanie, a można rzeczywiście parę groszy zaoszczędzić Wink. Tym bardziej że aplikacja jest bezpłatna.
norzyk

Dołączył: 27 Maj 2011
Posty: 5
Post 2012-11-21, 10:53  //  Aplikacje na smartfony Odpowiedz z cytatem
Mam tą apkę zainstalowaną i bardzo sobie chwalę. Jest user friendly w używaniu. Odbieram połączenia przychodzące na domowy w komórce i też dzwonię przez komórkę ze stacjonarnego (między domownikami takie połączenia są całkowicie darmowe jak się zainstaluje tą apkę). Jeśli chodzi o jakość połączeń, to jest taka sama jak wcześniej, czyli dobra Wink. Ogólnie bardzo pożyteczna i wygodna usługa.
blacktime

Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 11
Post 2013-09-20, 11:17  //  Aplikacje na smartfony Odpowiedz z cytatem
Ja polecam Foodpandę. Dzięki niej można zamówić jedzenie do domu lub pracy. Zawsze mają jakąś fajną zniżkę Smile

Jest też wersja na iPhone
Forum Banzaj.pl » Telefony komórkowe, PDA, iPod, Mp3, Mp4 »  Aplikacje na smartfony
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!