Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » antywirus w firmie

antywirus w firmie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2017-04-22, 15:19  //  antywirus w firmie Odpowiedz z cytatem
jakie antywirusy macie w firmach?? szef się rozgląda za czymś nowym do nas i poprosił o nasze propozycje, bo sporo osób narzekało na poprzedniego antywirusa, myślałem zeby mu zaproponować g datę, widzę że ma wersję typową do firmy, mam z wersją total bardzo dobre doświadczenia i myślę że business też będzie ok, a wy jakie macie? u nas ludzie w poprzendim narzekali na ciagłe powiadomienia o wirusach
Reklamy
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2017-05-11, 12:48  //  antywirus w firmie Odpowiedz z cytatem
Zajrzałbym na stronę g daty. Od jakiegoś czasu używam tego antywirusa, ale na domowym kompie. Jeżeli masz większą sieć, to na pewno opłaca się zainstalować oprogramowanie przeznaczone dla biznesu, bo ma po prostu obsługę dla firm. Zwłaszcza jeżeli masz postawiony serwer.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2017-05-15, 20:32  //  antywirus w firmie Odpowiedz z cytatem
gdata business została w końcu wybrana, mają pełny pakiet ochrony i komputerw i telefonu i serwera, na bezpieczeństwie to na pewno nie watto oszczędzać, szczególnie że się ciągl słyszy o atakach cyberprzestępców, ja już każdą fakturę jaka do mnie przychodzi to kilka razy sprawdzam, choć antywirus podejrzane rzeczy pakuje do spamu
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  antywirus w firmie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!