Forum Banzaj.pl » Telefony komórkowe, PDA, iPod, Mp3, Mp4 » antywirus na telefon

antywirus na telefon

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2016-06-15, 12:37  //  antywirus na telefon Odpowiedz z cytatem
warto mieć na telefonie antywirusa? Ktos z was ma? Mi ostatnio jakie dziwne rzeczy się wyświetlają na telefonie, ze mam wirusa, troche mnie to martwi bo jednak przelewy i zakupy netowe przez telefon robię, jest szansa na zhackowanie telefonu z androidem?
Reklamy
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2016-08-26, 12:46  //  antywirus na telefon Odpowiedz z cytatem
Szanse są duże, ja mam antywirusa, ale przede wszystkim dbam o to żeby nie łazić bo jakiś dziwnych stronach, nie ściągać apek z podejrzanych stron itd itd Wink
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2016-09-05, 20:46  //  antywirus na telefon Odpowiedz z cytatem
dobrze by było nie wchodzic ale czasami moje dziecko przechwyci tel i sciąga co leci ze sklepu, ostatnio na pokemony mnie namowił ale sobie zainstalowałem gdate na androida i poustawiałem tak żeby nie narobić szkód i teraz te pokemony łapiemy Very Happy
Algo

Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 127
Post 2016-10-03, 15:00  //  antywirus na telefon Odpowiedz z cytatem
Te "wirusy" to zwykłe reklamy". Na androida nie ma wirusów, są tylko śmieci i reklamy
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2016-10-18, 20:30  //  antywirus na telefon Odpowiedz z cytatem
tu sie akurat nie zgodze, nie tylko śmieci się pojawiają, sporo się pojawia podróbek aplikacji nawet popularych pokemonów, apki bankowe też nie są w 100% bezpieczne, tylko nam się wydaje że skoro czytamy co ściągamy to już niebezpieczeństw nie ma, a to mit, wystarczy poczytać, poszperać w sieci, ja posiadania gdaty nie żałuję, bo oprócz ochrony też z innych funkcjji korzystam, m.in. blokowania dziwnych smsów i polączeń od niechcianych numerów
Forum Banzaj.pl » Telefony komórkowe, PDA, iPod, Mp3, Mp4 »  antywirus na telefon
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!