Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Akcesoria biurowe

Akcesoria biurowe

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2016-07-31, 10:16  //  Akcesoria biurowe Odpowiedz z cytatem
A wiec koszulki, papier do drukarek, bindownice, segregatory, zszywacze i te wszystkie inne niezbędne akcesoria. Gdzie najczęściej je zamawiacie, aby przyoszczędzić?
Reklamy
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-07-31, 16:21  //  Akcesoria biurowe Odpowiedz z cytatem
W internecie. W ostatnim czasie praktycznie wszystko kupuje w sieci. Kiedyś częściej robiłem zakupy w sklepach stacjonarnych. Obecnie kupuję głównie kiedy potrzebuje drobiazgów albo kiedy muszę mieć coś na już.
Algo

Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 127
Post 2019-02-17, 11:39  //  Akcesoria biurowe Odpowiedz z cytatem
Osobiście polecam Ci zerknąć na Pasaż Biurowy Jeżeli tak jak mówiłeś, szukasz typowych akcesoriów, które pomogą Ci wyposażyć biuro, to jak najbardziej to jest odpowiednie miejsce. Znajdziesz wszystko, a nawet te bardziej zaawansowane rzeczy jak elektronika, czy też fotele.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 402
Post 2019-04-30, 13:27  //  Akcesoria biurowe Odpowiedz z cytatem
W internecie najlepiej się zamawia. O niczym nie zapomnisz. Mnie ostatnio wyleciało z głowy że kończą się pinezki. U nas tablice korkowe to cały czas jeden z ważniejszych przedmiotów w biurze.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2019-07-27, 22:12  //  Akcesoria biurowe Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o akcesoria biurowe, wszelkie nowinki na ich temat i tak dalej to można się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć z tej strony SPAM. Polecam stronkę ponieważ można tu także znaleźć rankingi i informacji o urządzeniach
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2019-08-28, 09:45  //  Akcesoria biurowe Odpowiedz z cytatem
Nie do biura, ale przed wejściem do niego bym położyl wycieraczkę. wycieraczki ażurowe prosto się czyści. Na stronie jest też szczoteczka do nich. macie pewnośćc, ze potencjalni petenci was odwiedzający nie zabrudzą podłogi
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2021-09-08, 10:19  //  Akcesoria biurowe Odpowiedz z cytatem
Według mnie szukając elementów wyposażenia do biura, warto wziąć pod uwagę takie produkty jak ramka informacyjna a4 zdecydowanie ułatwią one np. klientem odnalezienie np. konkretnego pokoju:).
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2021-10-14, 07:11  //  Akcesoria biurowe Odpowiedz z cytatem
Hurtownie też mają dobre ceny, ale niestety zazwyczaj dla swoich stałych, wieloletnich klientów
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-11-25, 00:51  //  Akcesoria biurowe Odpowiedz z cytatem
Jeśli chcecie, żeby wasza dokumentacja była bezpieczna, nie uległa zniszczeniu i był w niej ład oraz porządek, warto rozejrzeć się za firmą, która profesjonalnie zajmuje się takimi usługami jak archiwizacja dokumentów. Ja właśnie współpracuję z firmą http://www.filecare.pl/przechowywanie-i-niszczenie-dokumentow-krakow/ i jestem bardzo zadowolona z jej usług.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Akcesoria biurowe
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!