Forum Banzaj.pl » Militaria » AIR SOFT GUN

AIR SOFT GUN

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
Kali

Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 17
Post 2015-11-13, 11:35  //  AIR SOFT GUN Odpowiedz z cytatem
Nowe mundury wz93 2010 w ripstopie można dorwać za 150zł. MTP to brytyjski odpowiednik popularnego multicamu, mundur kontraktowy można na allegro wyrwać używany za 100-260zł zależnie od stanu, ja kupiłem za 160 w stanie lepszym, ale nie nowym.
Reklamy
postać

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 129
Post 2015-12-18, 10:33  //  AIR SOFT GUN Odpowiedz z cytatem
Kali napisał: Nowe mundury wz93 2010 w ripstopie można dorwać za 150zł. MTP to brytyjski odpowiednik popularnego multicamu, mundur kontraktowy można na allegro wyrwać używany za 100-260zł zależnie od stanu, ja kupiłem za 160 w stanie lepszym, ale nie nowym.

pokaż źródła tych cena i zakupów, porównamy.
milo00

Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 95
Post 2016-01-04, 20:59  //  AIR SOFT GUN Odpowiedz z cytatem
mysle ze tu bardzie chodzi o wzor, czyli wz93, a krój moze daleko odbiegac od pierwotnego, liczy sie panterka, i w tym stylu mozesz kupic wiele roznych rzeczy, od spodni po kurtki, np w militaria.pl
rose

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 118
Post 2016-01-05, 14:22  //  AIR SOFT GUN Odpowiedz z cytatem
milo00 napisał: mysle ze tu bardzie chodzi o wzor, czyli wz93, a krój moze daleko odbiegac od pierwotnego, liczy sie panterka, i w tym stylu mozesz kupic wiele roznych rzeczy, od spodni po kurtki, np w militaria.pl
wzór to jakis jest ale pantera to nie wiem skąd wzieli

Kali napisał: Nowe mundury wz93 2010 w ripstopie można dorwać za 150zł. MTP to brytyjski odpowiednik popularnego multicamu, mundur kontraktowy można na allegro wyrwać używany za 100-260zł zależnie od stanu, ja kupiłem za 160 w stanie lepszym, ale nie nowym.
spodnie 129,99 bluza 129,99 texar wz93 lesna pantera;] na mili dostepna
postać napisał: fajna sprawa i z tego co pamiętam to nawet tania.
w przystepnej cenie, są droższe ... nieprzyzwoicie droższe
Kali

Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 17
Post 2016-01-08, 13:03  //  AIR SOFT GUN Odpowiedz z cytatem
Nie ma sensu wydawać tyle na polską panterę. Moim zdaniem kontrakt wychodzi najlepiej w kompromisie cena/jakość. A o texarze myślałem, tyle, że w multicamie, ale jednak wybrałem brytyjski kontrakt. Oczywiście gdybym miał wybierać, to wybrałbym polskiego SUEZa szytego pod specjalsów, albo amerykańskiego CRYE gen4, ale to już koszt 700zł za komplet.
milo00

Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 95
Post 2016-02-24, 20:07  //  AIR SOFT GUN Odpowiedz z cytatem
czym innym jest cywylna odziez stylizowana na dany kamuflaz, a czym innym profesjonalna odziezz, tu i cena bedzie rozna, ale texar czy helikon to dobrej jakosci marki, za w miare rozsadne pieniadze
postać

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 129
Post 2016-03-04, 01:06  //  AIR SOFT GUN Odpowiedz z cytatem
Kali napisał: Nie ma sensu wydawać tyle na polską panterę. Moim zdaniem kontrakt wychodzi najlepiej w kompromisie cena/jakość. A o texarze myślałem, tyle, że w multicamie, ale jednak wybrałem brytyjski kontrakt. Oczywiście gdybym miał wybierać, to wybrałbym polskiego SUEZa szytego pod specjalsów, albo amerykańskiego CRYE gen4, ale to już koszt 700zł za komplet.

to niestety zdecydowanie za dużo, wiec zostaje polecać texar.

milo00 napisał: czym innym jest cywylna odziez stylizowana na dany kamuflaz, a czym innym profesjonalna odziezz, tu i cena bedzie rozna, ale texar czy helikon to dobrej jakosci marki, za w miare rozsadne pieniadze

a Air sofcie przynajmniej niema problemu farby jak w paintballu...
mozna mieć dobry i drogi kombinezon a na pwno pobrudzi się co najwyżej od kurzu i błota- oby, bo wtedy zabawa dobra.
Kimiko

Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 70
Post 2016-09-22, 17:08  //  AIR SOFT GUN Odpowiedz z cytatem
postać napisał:
to niestety zdecydowanie za dużo, wiec zostaje polecać texar.
To zależy komu go polecamy, jeśli ktoś jest mocno wkręcony to kupi sprzęt z najwyższej półki, a jak dopiero zaczyna zadowoli się w zupełności texarem.

postać napisał:
a Air sofcie przynajmniej niema problemu farby jak w paintballu...
mozna mieć dobry i drogi kombinezon a na pwno pobrudzi się co najwyżej od kurzu i błota- oby, bo wtedy zabawa dobra.

Dokładnie, ale co równie ważne pamiętajmy, że odzież produkowana dla wojska jest znacznie bardziej wytrzymała niż zwykła cywilna.
postać

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 129
Post 2016-09-25, 22:29  //  AIR SOFT GUN Odpowiedz z cytatem
no, ale większość odzieży ze sklepów militarnych i paramilitarnych to nie sklepy z odzieżą z demobilu... to ubrania na wzór wojskowy ale nie wszystkie są robione dla wojska
Forum Banzaj.pl » Militaria »  AIR SOFT GUN Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!