Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Adwokat Warszawa Spadek

Adwokat Warszawa Spadek

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Post 2018-04-18, 08:36  //  Adwokat Warszawa Spadek Odpowiedz z cytatem
Szukam adwokata z Warszawy w celach spadkowych. Sprawa dotyczy podziału ziemi po babci pomiędzy mną a dalekim kuzynostwem. Które nie kontktowało się ze mną ani z babcią (nie obchodziło ich jak sie ma babcia oraz czy ma opiekę) ale dobrze sobie przypomniało o ziemi po jej smierci.
Szukam prawnika doświadczonego ale również z nie takimi wysokim cenami bo bogaczem nie jestem.
Reklamy
riddle

Post 2018-04-18, 09:56  //  Adwokat Warszawa Spadek Odpowiedz z cytatem
Jeżeli jest testament, to sprawy spadkowe są łatwe, szybkie i przyjemne. Gorzej, jeżeli takiego testamentu nie ma, wtedy jest oczywiście trudniej, zwłaszcza, gdy część rodziny czuje się poszkodowana. Wtedy niemal pewne jest, że pójdą do sądu.
draco

Post 2018-04-18, 10:39  //  Adwokat Warszawa Spadek Odpowiedz z cytatem
Nie ma testamentu i dlatego to wszystko jest takie powalone. Nie sądziłem, że będzie tyle sepów na pieniadze jak babci się zemrze. Generalnie gadałem wczoraj ze znajomym, który mial podobną sytuację to powiedział,że bez prawnika się nie obejdzie ;/ Tyle, że on mieszka w Gdańsku, ja w Warszawie i z tego powodu raczej z jego prawnika usług nie skorzystam.
krawczyk

Post 2018-04-18, 13:26  //  Adwokat Warszawa Spadek Odpowiedz z cytatem
Bez adwokata dużo tutaj nie zdziałasz. Adwokat pomoże Ci załatwic wszystkie dokumenty Określi na ile szanse powodzenia ma kuzynostwo. Oraz będzie pomagał we wskazaniu przed sądem na to,że nie interesowali się babcią a zaczeli się interesować jedynie działką po jej śmierci. Rozumiem,że babcia nie spisała testamentu?
W Warszawie polecam skontaktować się z tą kancelarią:
http://dm-adwokaci.pl/uslugi-adwokackie/prawo-spadkowe/ - specjalizują się właśnie w takich trudnych sprawach spadkowych
tomekmoskwicz

Post 2018-04-19, 07:59  //  Adwokat Warszawa Spadek Odpowiedz z cytatem
krawczyk napisał: Bez adwokata dużo tutaj nie zdziałasz. Adwokat pomoże Ci załatwic wszystkie dokumenty Określi na ile szanse powodzenia ma kuzynostwo. Oraz będzie pomagał we wskazaniu przed sądem na to,że nie interesowali się babcią a zaczeli się interesować jedynie działką po jej śmierci. Rozumiem,że babcia nie spisała testamentu?
W Warszawie polecam skontaktować się z tą kancelarią:
http://dm-adwokaci.pl/uslugi-adwokackie/prawo-spadkowe/ - specjalizują się właśnie w takich trudnych sprawach spadkowych

Widzę,że nie tylko ja korzystałem z usług tej kancelarii. Również pomagali nam w podobnej sprawie. Też mogę polecić.
draco

Post 2018-04-19, 08:52  //  Adwokat Warszawa Spadek Odpowiedz z cytatem
Okey, dzięki za podpowiedzi. Wiem już mniej więcej jak mam działać.

Jeszcze raz dzięki!
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Adwokat Warszawa Spadek
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Ciekawe maszyny sprzštajšce plażę

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Gry