Forum Banzaj.pl » Hydepark » Aby facet poczuł się dobrze.

Aby facet poczuł się dobrze.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
abyuwierzyc

Dołączył: 15 Wrz 2011
Posty: 1
Post 2011-09-15, 18:00  //  Aby facet poczuł się dobrze. Odpowiedz z cytatem
Witam. Nie wiem czy Paniom wstęp dozwolony ale potrzebuje rady facetów a wiem, że to jedyne forum gdzie zastanę ich tu prawie wszystkich. Mam problem. Jestem z moim chłopakiem prawie 4 lata. Dodam, że ja mam 20 lat on 19. Było nam dobrze ale ostatnio przechodzimy spory kryzys. Wkradło się troche monotonii i rutyny a my nic tylko przez ostatni czas się kłócimy. Rozmawiałam z nim i brakuje mu trochę swobody, wolności. Jako kobieta odczuwam to ponieważ jest mniej czuły i zmienił się. Wiem, że jest bardzo młody i tego potrzebuje. Nie trzymam go na uwięzi. Spotyka się z kolegami dosyć często choć czasem były przez to kłótnie, że to oni są ważniejsi. Chciałabym pokazać udowodnić mu że zależy mi na tym by poczuł się spełniony. Co mogę mu zaproponować na co się zgodzić? A może nie odzywać się do niego dopóki sam nie będzie miał takiej potrzeby? Bardzo proszę o rady jest to dla mnie bardzo ważne. Nie mogę pozwolić aby mój związek się rozpadał. Dodam, że im on bardziej oddalał się odemnie tym ja chciałam się do niego bardziej przybliżyć i tym samym zabrałam mu jego przestrzeń. Moja wina wiem, dlatego proszę o rady jak to naprawić?
Reklamy
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2011-09-20, 13:57  //  Aby facet poczuł się dobrze. Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi sie ze to jest poprostu taki wiek, ze czlowiek nie wie sam czego chce -- rady Ci niestey nie dam, ale zycze powodzenia
marika

Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 34
Post 2012-01-06, 20:11  //  Aby facet poczuł się dobrze. Odpowiedz z cytatem
Mam wrażenie, że Abyuwierzyć liczyła na wsparcie ze strony Panów...
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Aby facet poczuł się dobrze.
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!