Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » 32 lata poznań może ktoś mnie zaprosi jako widownie

32 lata poznań może ktoś mnie zaprosi jako widownie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
zaufanick

Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 4
Post 2012-11-16, 00:20  //  32 lata poznań może ktoś mnie zaprosi jako widownie Odpowiedz z cytatem
hej od dawna myślę o tym ze chętnie popatrzył bym na parkę zabawiająca sie w mojej obecności w realu . Nie chcę sexu chce tylko być i popatrzec na wasz sex no ewentualnie za pozwoleniem mogę podotykać partnerkę ale na prawde nie koniecznie. Może to nie jest dla kogoś dziwne i chciał by by ktoś patrzył prosze o info jestem chętny oczywiscie w nie dalekiej okolicy poznania lub samym poznaniu dojadę. Dodam że wszystko w celu dobrej zabawy pełna kultura i dyskrecja w 100 %
Reklamy
francois

Dołączył: 10 Lut 2012
Posty: 48
Post 2012-11-19, 15:11  //  32 lata poznań może ktoś mnie zaprosi jako widownie Odpowiedz z cytatem
a kto by nie chciał popatrzeć
zaufanick

Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 4
Post 2012-11-19, 15:28  //  32 lata poznań może ktoś mnie zaprosi jako widownie Odpowiedz z cytatem
mówisz że to marzenie wielu facetów ?? to znaczy ze mam sobie marzyć dalej? czy są jakieś szanse sądzisz jest tak mały odzew w tej kwestii że nie wiadomo jaka prawda
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  32 lata poznań może ktoś mnie zaprosi jako widownie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!