Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » 

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2016-05-06, 05:54  //  Odpowiedz z cytatem
Panowie czy są moze jakieś środki na to aby powiększyć wytrysk? Moja kobieta bardzo lubi jak mam mocny wytrysk. A w ostatnim czasie trochę z tym słabo. W pewnym stopniu to moja wina bo mało się ruszam i zaczałem żywić się fast foodami ale obecnie staram się to zmienić. czy są może jakieś ziołowe wspomagacze, które moglibyście polecić ?
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 965
Post 2016-05-06, 08:50  //  Odpowiedz z cytatem
Z tego co wiem, to siła wytrysku zależy od siły orgazmu, a ten od mocy podniecenia. Krótko mówiąc, nie jesteś dostatecznie mocno podniecony.
Moja rada to dłuższa gra wstępna i suplementacja. Dobre efekty przynosi Cum on. Środek który wpływa na siłę orgazmu.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2016-05-09, 05:46  //  Odpowiedz z cytatem
Stary, możesz coś wiecej napisać na temat tego środka? Przyjmowałeś go może? Czy dawał jakieś efekty uboczne? Pytam, bo też byłbym zainteresowany czymś takim. Człowiek jest w takim wieku, że musi się niestety wspomagać, aby osiągnąć jakiś efekt... ;/
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 965
Post 2016-05-09, 07:42  //  Odpowiedz z cytatem
Przyjmowałem. Jakbym nie brał to bym przecież tutaj nie pisał o tym. Efektów ubocznych nie bylo bo to ziołowy środek tak więc każdy może to brać ( dla mnie miało to duże znaczenie bo mam nadciśnienie tak wiec nie chciałem brać niczego co mogłoby mi wywalić ciśnienie).
Zreszta tutaj możesz sobie o nich poczytać:
intymnosc.pl/stosunek-najwyzszej-jakosci-p-1646.html
Dawidziu

Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 101
Post 2016-05-11, 15:51  //  Odpowiedz z cytatem
Można ćwiczyć siłę wytrysku. Trzeba trenować tzw. mięśnie Kegla. Na Wikipedii są ćwiczenia
Niby tam jest, że to dla kobiet, ale mięśnie Kegla sięgają również prostaty u mężczyzn.
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » 
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!