Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » 

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2016-04-28, 10:01  //  Odpowiedz z cytatem
Cześc. Czy ktoś może mi dać tutaj namiary na klinikę do której można wybrac się z wypadaniem włosów? Mam spore prześwity na czubku głowy i zaczynam sie zastanawiac nad przeszczepem.
Reklamy
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2016-05-04, 12:42  //  Odpowiedz z cytatem
W Gdańsku dopytaj się jak jest z teminami w klinice dermatologica na Sklodowskiej. Sam tam oebcnie chodze i jestem na terapii dermapenem. Jscze jest za wczeniej na efekty bo trzeba troche poczekac a ja jestem na 2 zabiegu ( mam jeszcze 3 przed soba). Jednak robilem badania i cebulki sa zywe tak wiec mam nadzieje ze efekty beda i to dobre.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2016-05-04, 12:59  //  Odpowiedz z cytatem
Dzieki za inforamcje. Robiles sobie wczesniej jakies badania zanim sie tam zapisales na wizyte? Czy tak z golymi rekami isc? I czy jest mozliwosc zapisania sie na fundusz ?
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2016-05-04, 13:12  //  Odpowiedz z cytatem
Na fundusz? Nie ma opcji bo jest to prywanta klinika. Poza tym nigdzize nie zapiszesz sie na fundusz na leczenie wypadaniwa wlosow . To nie jest refundowane Mozesz dostac skierowanie od rodzinneo i sam bylem na takiej wizycie u dermatologa ale ten za bardoz nie mial mi nawet jak doradzic. Przypisal mi jakeis tam duperele, witaminy. Potem wybralem sie prywatnie. Mialem ze soba badania ogolne krwi plus testosteron. Juz na miejscu zalzili mi trichogram i biopsje
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » 
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!