Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » 

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Kokorek

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 64
Post 2016-04-20, 10:47  //  Odpowiedz z cytatem
Czy znacie jakieś firmy zajmujące się dostawą paczek za granicę w rozsądnych cenach? Tradycyjni kurierzy w moim przypadku odpadają, ze względu na zbyt wysokie koszty takiego przedsięwzięcia. Dokładniej chodzi o przewiezienie kilku paczek do Niemiec, a dokładniej mówiąc do Berlina, Drezna, Monachium oraz Stuttgartu.
Reklamy
bartek_w

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 66
Post 2016-04-20, 12:05  //  Odpowiedz z cytatem
Witam, jeśli chodzi o przewiezienie paczek za granicę to ojciec mojej matce wysyła do Francji paczki czasem, przez taką stronkę wysyłajtaniej. Ponoć mu się to opłaca bo jest niedrogo, i wysyła jej zazwyczaj jedzenie. A wiadomo mama na obczyźnie chce jak najwięcej zaoszczędzić.
Spajder

Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 27
Post 2016-04-21, 11:05  //  Odpowiedz z cytatem
Wysyłajtaniej- ja korzystałem z tej i byłem całkiem zadowolony. Przede wszystkim z góry wiesz ile zapłacisz, bo w formularzu Ci wszystko wyliczy.
Kokorek

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 64
Post 2016-04-25, 13:52  //  Odpowiedz z cytatem
A co do kosztów, jeszcze znalazłem... Przykładowo:
Paczka do 1kg: K-ex 10,99 ups 14,99
Paczka do 5kg: K-ex 11,99 ups 16,99
Powiem szczerze, że nie chce mi się wierzyć w to, że mają aż tak niskie ceny. Znajdzie się ktoś kto potwierdzi, że to nie jest jakieś oszustwo?
wulietta

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 20
Post 2016-04-26, 10:12  //  Odpowiedz z cytatem
Kokorek napisał: A co do kosztów, jeszcze znalazłem... Przykładowo:
Paczka do 1kg: K-ex 10,99 ups 14,99
Paczka do 5kg: K-ex 11,99 ups 16,99
Powiem szczerze, że nie chce mi się wierzyć w to, że mają aż tak niskie ceny. Znajdzie się ktoś kto potwierdzi, że to nie jest jakieś oszustwo?


Faktycznie, ja korzystałem z ich usługi i naprawdę ww. cennik jest obowiązujący. Jest to broker usług kurierskich, innymi słowy pośrednik. Prawdopodobnie (a raczej na pewno) mają podpisaną umowę z tymi firmami i dlatego się opłaca.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » 
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!