Forum Banzaj.pl » Gadżety » 

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Spajder

Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 27
Post 2016-03-25, 13:50  //  Odpowiedz z cytatem
Od dwóch lat, mam z żoną mały ogródek działkowy. Wszystko fajnie gdyby nie fakt, że non stop nam się włamują do altanki. Zresztą nie tylko nam, bo inni właściciele ogródków również narzekają. Muszę trzymać tam różne rzeczy, szczególnie przez okres wiosna-lato, bo nie będę przecież codziennie się nosił z leżakami, stolikiem, grillem itd. No ale jak trzymam to znowu kradną... Pomyślałem, że kiedy zacznie się sezon i znowu będę trzymał tam wszystkie graty, to może warto byłoby zainstalować jakąś kamerkę? Może wtedy udałoby się złapać złodzieja. Tylko co w takiej sytuacji najlepiej zainstalować?
Reklamy
bartek_w

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 66
Post 2016-03-25, 15:15  //  Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem tutaj dobrze sprawdziłaby się fotopułapka. Jeśli kradzieże są w nocy to taka z możliwością nagrywania również w ciemności a nie tylko w dzień jest najlepszą opcją
Spajder

Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 27
Post 2016-03-29, 21:14  //  Odpowiedz z cytatem
O fotopułapkach szczerze mówiąc to jeszcze nie słyszałem. Na jakiej zasadzie to działa? I jaki jest mniej więcej koszt?
bartek_w

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 66
Post 2016-04-03, 18:12  //  Odpowiedz z cytatem
To znaczy jeśli chodzi o koszt, są tańsze i droższe modele. Zobacz sobie na model Covert MP-E6 . W mojej ocenie do Twoich potrzeb w zupełności wystarczający. A koszt takiej to 700 zł, więc też nie majątek jak na takie urządzonko.
Kokorek

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 64
Post 2016-04-04, 09:48  //  Odpowiedz z cytatem
zgadzam się z tym co pisze Bartek. tego modelu co prawda nie testowałem, bo my mamy trochę bardziej wypasiony, ze względu na budowę domu. ale kupowaliśmy właśnie w Spy Optic, więc od siebie mogę polecić zakupy tam. możesz też zgłosić się do obsługi sklepu z prośbą o poradę, jak tego używać. być może zaproponują Ci też jakiś inny model.
Forum Banzaj.pl » Gadżety » 
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!